Nasze piwa

Produkcją piwa zajmujemy się już od bardzo długiego czasu i przez ten cały okres znaleźliśmy wiele receptur pozwalających nam na produkcję doskonałego wręcz piwa. Jedną z naszych receptur, które stosujemy już od bardzo długiego czasu jest produkcja tradycyjnego piwa jasnego. Jest to nasz flagowy produkt, którego produkcję opanowaliśmy do perfekcji. Wszyscy piwosze zgodnie twierdzą, że udało nam się z tego piwa wydobyć maksimum smaku i doskonale połączyć wszystkie składniki. Dzięki temu piwo posiada optymalną moc oraz jest optymalnie gorzkie. To piwo to jednak nie wszystko co posiadamy w swojej ofercie. Produkujemy również piwa ciemne oraz smakowe.

Wszystkie z nich produkowane są zgodnie z najlepszymi recepturami i z najlepszych składników. To właśnie receptura i składniki odpowiadają za to czy piwo wyjdzie dobre czy nie. Dlatego też dbamy o to aby składniki zawsze były świeże. Zamawiamy jedynie taką ilość składników jaką potrzebujemy do wyprodukowania danego piwa. Nie magazynujemy ich w celu późniejszego wykorzystania ponieważ składniki tracą przez to swoje właściwości a co za tym idzie smak wyprodukowanego z nich piwa pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Jako że nie jesteśmy gigantycznym koncernem możemy sobie pozwolić na to aby każdą partię wyprodukowanego piwa dokładnie sprawdzać a tym samym wypuszczać na rynek jedynie te partie, które spełniają wszystkie nasze wymagania i faktycznie są najwyższej jakości. Dlatego też gorąco zachęcamy do spróbowania naszego piwa ponieważ jeżeli do tej pory piłeś jedynie te najpopularniejsze to prawdopodobnie jeszcze nigdy nie piłeś takiego piwa jak nasze. Pijąc nasze piwo dowiesz się jak tak naprawdę powinno smakować piwo, aby można było nazwać je naprawdę dobrym i przede wszystkim prawdziwym piwem.