Produkcja

Przy produkcji odpowiedniego piwa najważniejsza jest jego fermentacja. Należy zapewnić odpowiednią przestrzeń oraz warunki do tego aby wszystkie składniki przetworzyły się i aby powstało z nich piwo o wręcz wyśmienitym smaku. Ważny jest również sam sposób przechowywania piwa. My stawiamy na wysokiej jakości naczynia w których to piwo może dalej osiągać swój wyśmienity smak. To wszystko natomiast przekłada się na to, że w efekcie otrzymujemy bardzo wysokiej klasy piwo o doskonałym smaku. Do produkcji używamy między innymi chmielu. Stawiamy jednak tylko na ten wysokiej jakości i nie przetworzony. Tylko w pełni naturalny i świeży chmiel jest w stanie zapewnić odpowiedni smak przyrządzonego trunku.

Przy produkcji dbamy przede wszystkim o smak produkowanego przez nas piwa.

Staramy się osiągnąć możliwie jak najlepszy aromat, który jest ściśle związany z najwyższą jakością piwa, które oferujemy. Za taką jakość odpowiedzialny jest natomiast sam proces produkcji, który powinien przebiegać zgodnie ze wszystkimi tradycyjnymi zasadami, związanymi z produkcją piwa. Jako jedna z nielicznych firm tego typu dbamy o to aby nasze produkty pod względem jakości stały na możliwie najwyższym poziomie i aby przypadły do gustu każdemu.

Stale oczywiście rozbudowujemy linię produkcyjną aby produkowane były piwa jeszcze wyższej jakości i w jeszcze większej liczbie wariantów. Dbamy również o czystość oraz sprawność wszystkich zbiorników. Zależy nam na wydobyciu z piwa pełni smaku i doskonałej jakości. Każda partia jest oczywiście odpowiednio sprawdzana zanim trafi do sprzedaży. Jeżeli jej jakość nie spełnia naszych wymogów to jest ona odrzucana i zastępowana inną. Dlatego też nasze produkty to zawsze najwyższa jakość.